V příspěvcích zpěvačky Dary Rolins se často objevuje její 10letá dcerka Laura Homolová, se kterou má zpěvačka velmi blízký vztah, přičemž na takové počiny zvyknou lidé reagovat různým způsobem. Nejnovější fotka krásné Loly ale všech totálně ohromila…

Rozkošná holčička se na nepozornost médií rozhodně stěžovat nemůže, protože se spolu s populární maminou častokrát dostávají pod drobnohled široké veřejnosti. Nedávno Lola všem vyrazila dech skvělou postavičkou, přičemž pohled lidí padl zejména na “vypracované” bříško – kostky na její břiše však nejsou výsledkem tvrdého tréninku, ale genetické predispozice. Vše tedy nasvědčuje tomu, že 10-letá plavovláska po zpěvačce zdědila jen to nejlepší a už teď je zřejmé, že z ní roste pořádná kráska.

Dara s dcerkou se v těchto chvílích nacházejí v oblíbené destinaci na Bali, kde si dívky dopřáli vytoužený relax a odpočinek od uspěchaného životního stylu. A právě v srdci jednoho z nejkrásnějších míst na planetě vznikl úchvatný čistý záběr nádherného děvčátka.

Pokračování na další straně …