Jak Dara sama nejednou řekla, zveřejňování každého detailu ze soukromí jí nebylo příliš po chuti, avšak Jasmina s tím podle všeho nemá nejmenší problém. S Patrikem si ráda zapózovala na dovolené či při lenošení na gauči. Nejnovější si pořídili i královského pudlíka Daphne, která dělá moderátorce momentálně velkou radost, ačkoliv si už stihla slíznout od fanoušků štiplavé komentáře.

Propastný rozdíl je však mezi Darou a Rytmusovým snoubenkou i ve stravování a hlídání si kalorií. Zatímco popová diva je veřejnou zastánkyní zdravého životního stylu a v jejím jídelníčku se objevují zásadně jen zdravé potraviny, Jasmina si z kalorií těžkou hlavu nedělá. Na Instagramu se totiž pochlubila, jak peče dort, ale z jejích slov je jasné, že Rytmusovi fitness recepty zřejmě vyvářet neplánuje: “Pretože ja neviem a nebudem piecť zdravé koláče. A keď raz budem vyžratá, pošlite mi toto storíčko,” usmívá se ultraštíhla Jasmina.

Screenshot_64 Screenshot_65

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂