Vyděsil ji tak, jako nikdy předtím! Známa slovenská zpěvačka musela nedávno strávit hrozivou noc v nemocnici. Za vším byly zdravotní problémy jejího syna (4)…

 

Jde o syna zpěvačky Katky Koščovej (35). Ten je totiž velký snílek a na chvíli se chtěl zahrát na seriálového a knižního hrdiny Emila z Lönnebergy, který spolkl minci. Koščová se těšila na návštěvu přátel, u nichž měla s rodinou přespat. Plány však překazil malý syn. “Adam spolkl minci. Absolutně vědomě. Neboť i Emil z Lönnebergy ji spolkl. A ještě strčil hlavu do polévkové mísy a to byla velká věc. My naštěstí polévkovou mísu nemáme, ale mince ano, “svěřila se na sociální síti zpěvačka, která utíkala za odborníky.

hsiw6q5yS6CfAy0Qi0_-GA-Spev-kin-syn-Adam-skon-il-v-ruk-ch-lek-rov

“Nejprve jsme jeli na pohotovost, pak na RTG, ORL a pro jistotu nás poslali i na chirurgii a zpět na dětské.” Zatímco starostlivá máma měla hlavu v smutku, malý Adamko se těšil. “Z RTG vyšel vysmátý s větou:, To bylo výbovnéééé! Vůbec to nebolelo! ‘”Na dalších odděleních recitoval a zpíval, tak mu všichni tleskali. Marně jsem je prosila, aby mu výchovně píchli nějakou štiplavou injekci, aby si nemyslel, že to je sranda, dělat si takto tour de nemocnice, “uzavřela Koščová.