Zpěvačka Barbora Balúchová se stala trnem v oku mnoha lidí, kterým se nelíbí, že porodila podnikateli a politikovi Borisovi Kollárovi desáté dítě a zařadila se tak do seznamu jeho maminek. Barbora se s tím musela naučit žít, ale to, co se stalo naposledy, ji pořádně vytočilo…

 

Barbora se po narození svého syna Alexa rozhodla, že bude na sociálních sítích zveřejňoval pouze fotky, na kterých drobeček nebude pózovat celý, což vyzdvihl nejeden její fanoušek. Některým lidem to však evidentně překáží a chtějí vidět Kollárová syna, kterého se Barbora snaží před veřejností chránit. Vyústilo to až do skutečně nepříjemné situace, v níž se ocitla zpěvačka přímo v obchodě.

“Bohužel lidé jaksi nemají špetku vychovanosti. Šla jsem na nákup, vážím si zeleninu, jedním okem stále sleduji prcka a najednou přijde paní odhrne Alexovi stříšku na kočárku a vytahuje telefon. Když jsem se jí zeptala co dělá, odpověď byla, že má právo a také jiní lidé vidět, jak malý vypadá, “začala s popisem naštvaná blondýnka. “Nebudu popisovat co přišlo potom neboť přiznám se, že jsem nepoznala ani sama sebe, ale je pravda, že matka udělá vše pro své dítě. Lidé vzpamatujte se! Bohužel tato paní nebyla první, ale s tím telefonem porazila všech ostatních prasáků. Alex ani já nejsme výstavní figuríny, jsme matka se synem, kteří chtějí klidně žít. Řeči typu nemáš mít dítě s tím kým máš si nechte, do toho vás nic není. Přiznám se že mám strach vůbec s malým někam chodit protože bohužel, lidé jsou schopni všeho! ”

I když jsou mnozí zásadoví a Barboru urážejí za něco, co v životě není vůbec podstatné, lidé by si občas mohli uvědomit, co se sluší a co ne. Chování dané paní z obchodu bylo nanejvýš nepřípustné a s Barborou zcela souhlasíme, a chápeme i její rozzlobenou reakci.