ilustračné foto

Znáte to: o svátcích si každý dopřeje, málokdo dokáže odolat bramborovému salátu, kvanta chutných koláčů a co si budeme říkat, ani s alkoholem to není žádné “trochárenie”.

Nový rok se pak často nese ve znamení odříkání, “makačka” v posilovně a snahy zhubnout nebo alespoň napravit své trávení. Možná se však budete trápit méně, pokud vyzkoušíte následující nápoje, doporučené celebritami, které pročistí vaše tělo.

Nápoj číslo jedna od Beyoncé

Slavná zpěvačka se spoléhá na detox s javorovým sirupem. Pije ho osm až dvanáctkrát denně. Pomáhá jí zbavit se přebytečných kil, očistí tělo od toxinů, zlepší imunitu, koncentraci a dodá spoustu energie.

     Kromě toho prý rozzáří pleť, vlasy a prospěje i nehtům.

Nápoj se skládá ze sto čtyřicet mililitrů přírodního javorového sirupu, čtyř lžic čerstvě vymačkané citrónové nebo limetkové šťávy, kávové lžíce kajenského pepře a jednoho litru vody.

Beyoncé

Nápoj číslo dvě od Fergie

Zpěvačka Fergie zase nedá dopustit na nápoj s jablečným octem a skořicí.

     Podporuje metabolismus, zabraňuje ukládání tuku a tvorbě tukových polštářků.

Každé ráno vypije 200 ml vlažné vody s lžící jablečného octa, každý druhý či třetí den si do nápoje přidá půl lžičky mleté skořice. Tekutinu pije i před obědem a večeří.

Fergie

Nápoj číslo tři od Anne Hathaway

     Potřebujete shodit pár kilo, nastartovat metabolismus, pročistit játra a také zlepšit stav pokožky?

Zkuste dvoudenní detox podle herečky Anne Hathaway. Spočívá v popíjení přírodního nápoje z acai, ostropestřce mariánského, vitaminu B12 a brusinkového extraktu.

Anne Hathaway